Pomocný/ná řezník/ce

Pracovní místo ( Pomocný/ná řezník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hlinsko v Čechách
Požadavky na kvalifikaci: Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář nebo v příbuzném oboru (kuchař), Nebo praxi s bouráním a opracováním masa, Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, Zodpovědný přístup k práci, Samostatnost, zručnost a pečlivost, Zdravotní průkaz
Náplň práce: Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu, Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti, Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách, Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti, Kontrola kvality, čerstvosti zboží, Dodržování hygienických zásad, Dodržování pravidel HACCP, Komunikace a obsluha zákazníků
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Práci ve stabilní české společnosti, Možnost práce na HPP/ DPP / DPČ, Zaškolení na prodejně, Stravování na prodejně, Sleva na nákup, Příplatky za soboty, neděle a svátky, Prací prášek 2x ročně, Zajímavé finanční ohodnocení, Zaměstnanecké benefity, Odměna za odpracované roky

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 16 hodin nebo na e-mailové adrese.