Pomocný řezník/ce

Pracovní místo ( Pomocný řezník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: pomocný řezník/ce pro prodejnu MASO-UZENINY NOVÁK, bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu, výroba polotovarů dle platných receptur společnosti, kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách, prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti, kontrola kvality, čerstvosti zboží, dodržování hygienických zásad, dodržování pravidel HACCP, komunikace a obsluha zákazníků
POŽADAVKY: odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář nebo v příbuzném oboru (kuchař) nebo praxi s bouráním a opracováním masa, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, zodpovědný přístup k práci, samostatnost, zručnost a pečlivost,zdravotní průkaz
NABÍZÍME: práci ve stabilní české společnosti, možnost práce na HPP/ DPP / DPČ, zkrácený úvazek 20-30 týdně - jednosměnný nebo dvousměnný provoz, zaškolení na prodejně, stravování na prodejně, sleva na nákup, příplatky za soboty, neděle a svátky, prací prášek 2x ročně, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, odměna za odpracované roky, NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

KONTAKT: tel. (8-16 hod)