MISTR -OVÁ STROJÍRENSKÉ VÝROBY divize Hydraulika

Pracovní místo ( MISTR -OVÁ STROJÍRENSKÉ VÝROBY divize Hydraulika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, e-mail: krybusova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- Praktická zkušenost s vedením zaměstnanců
- Znalost práce na PC (MS Office, Outlook, IFS výhodou)
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Výborné komunikační, argumentační a organizační schopnosti
- Samostatnost

NABÍZÍME:
- Týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy

MOŽNÝ NÁSTUP: Dohodou.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Zadávání a kontrola plnění výrobních úkolů dle stanoveného plánu.
- Vedení evidence pracovní směny, plánování směn.
- Kontrola účelného využívání nástrojů a spotřeby režijních nákladů.
- Kontrola stavu výrobního zařízení.
- Kontrola pracovní a technologické kázně.
- Zajištění přeškolování zaměstnanců.
- Odepisování operací, realizace inventarizace nedokončené výroby.
- Evidence výkresů a materiálů.
- Archivace postupů.
- Kontrola dodržování ZP, pracovního řádu a ostatních vnitřních směrnic.
- Komunikace s ostatními útvary divize a společnosti.
- Plnění úkolů nadřízeného.