Vývojáři informačního systému

Pracovní místo ( Vývojáři informačního systému ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší prací bude vytvořit funkční a bezchybný program, který vyhoví a uspokojí náročné požadavky našich zákazníků. Jsme firma zabývající se vývojem informačních systémů pro automobilový trh. Budete mít možnost věnovat se programování webových a desktopových aplikací v prostředí Microsoft Visual Studio.
Určitě budete potřebovat:
¦ .Net Developer
¦ MS SQL Server případně jiné databázové systémy
¦ ASP.Net, HTML/CSS, JavaScript
Využijete také:
zkušenosti s WPF, návrhovým vzorem MVVM, DevExpress,
DevExtreme, verzovací systémy GitHub atd.
Můžete se těšit na:
¦ dodatková dovolená
¦ pohodová a inspirativní práce v mladém kolektivu
¦ možnost osobního rozvoje a získávání nových informací
¦ profesní zaučení, prostor na inovace
¦ bonusy/prémie, kurzy angličtiny, kafetérie-občerstvení na
pracovišti, 2x ročně teambuilding
ov. 2.8.