KUCHAŘ -KA

Pracovní místo ( KUCHAŘ -KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Meixnerová Martina, tel.. 731 438 382, životopisy zasílejte na e-mail: zr.8860@compass-group.cz
Jedná se o pozici kuchař/ky v závodní jídelně společnosti Teva.
Náplní práce je spolupráce při sestavování jídelního lístku a sledu pokrmů, volba vhodného technologického postupu pro přípravu pokrmů, příprava a úprava produktů a pokrmů, dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů.
Požadujeme praxi na pozici kuchaře nebo výuční list, zájem o gastronomii, znalost základních hygienických a bezpečnostních předpisů.
Nabízíme: Sick days, zvýhodněné stravování, po roce příspěvek na penzijní připojištění, dva dny volna navíc při vyčerpaní řádné dovolené, program školení a vzdělávání, karta Benefit Plus, mzda k 5. v měsíci.