svářeči

Pracovní místo ( svářeči ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost FUTURA AM s.r.o. hledá šikovné zaměstnance do kovovýroby v Plzni na Borských polích.
Svářeč CO2 svařuje kovové rošty a odvodňovací systémy, jedná se o bodování roštů v NORMĚ.Výhodou praxe v oboru,
Požadujeme platné papíry na CO2 – postačuje základní kurz, manuální zručnost a fyzickou zdatnost, ochotu učit se novým věcem, zdravotní stav vyhovující dané pracovní pozici.
Nabízíme práci v české, stabilní společnosti s tradicí od roku 2008 a perspektivou do budoucnosti, každoroční navyšování mezd, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, 25 dní dovolené, pravidelné měsíční prémie, možnost karierního růstu, práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce, možnost zajištění ubytování, proplacení lékařské prohlídky, možnost zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele, pro nové zaměstnance poskytujeme týdenní zálohy, mzdy vyplácíme na účet, možnost i na dobírku (v hotovosti), veškeré pracovní pomůcky a pracovní oblečení zapůjčujeme našim
zaměstnancům ZDARMA.
Zaměstnanecké výhody:
Každoroční navyšování mezd, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, 25 dní
dovolené, pravidelné měsíční prémie, možnost karierního růstu, zajištěné ubytování, týdenní
zálohy, mzda na účet nebo na dobírku, ZDARMA školení a školící materiály

Osobní registrace děláme s uchazeči o zaměstnání
v pracovní dny Po – Pá, v 10:00 hod a v 11:00 hod.
Na osobní registraci je důležité být předem objednaný
FUTURA AM s.r.o.,Nádražní 436/24, 301 00 Plzeň