Mzdový/á účetní

Pracovní místo ( Mzdový/á účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob prvního kontaktu se zaměstnavatelem: zaslání profesního životopisu na kontaktní email.
Smlouva na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou.
NÁPLŇ PRÁCE:

o Komplexní zpracování mezd, vedení mzdové agendy
o Zpracování podkladů pro výplatu dávek nemocenského pojištění
o Zpracování exekucí a srážek ze mzdy zaměstnanců
o Přihlašování a odhlašování zaměstnanců na ZP a OSSZ
o Komunikace s úřady (ČSSZ, ÚP, FÚ, ZP, exekutorské úřady)
o Zpracování ročního zúčtování daní
o Vystavování ZL, ELDP a ostatních dokumentů
o Příprava podkladů pro audit
o Denní komunikace se zaměstnanci

OČEKÁVÁME:

o Ukončené středoškolské/vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
o Znalost práce v MS Office (MS Excel)
o Praxe v oboru minimálně 1 rok
o Částečná znalost německého jazyka
o Dobrá znalost personální/mzdové problematiky a související legislativy
o Flexibilitu, schopnost týmové práce
o Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, proaktivitu
o Zájem a ochotu se dále vzdělávat a učit nové věcii

NABÍZÍME:

o Plochou hierarchii a rodinnou atmosféru
o V souladu s firemní filozofií "Každý zaměstnanec je na svém pracovišti svým vlastním podnikatelem" můžete vždy očekávat zajímavé a rozmanité úkoly
o Možnost odborného vzdělávání a rozvoje, jazykové kurzy
o Adekvátní platové ohodnocení
o Vánoční a věrnostní prémie
o Příspěvek na dopravu
o Příspěvky při životních jubileích, narození dítěte, uzavření sňatku