Operátor uživatelské podpory (s polštinou)

Pracovní místo ( Operátor uživatelské podpory (s polštinou) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt je možný POUZE emailem.
Hledáme nového kolegu na pozici Operátor, který bude členem týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW.
Náplní práce Operátora je především emailová a telefonická komunikace s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu a předávání hlášených incidentů pověřeným osobám k řešení.
Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.
Nabízíme možnost uplatnění na informačním systému MS2021+ - Monitorovací systém státní správy pro řízení dotací z Evropské unie, se specializací pro polské uživatele.
Jedná se o práci na směny v době od 7-18 hod. (1. směna od 7:00 do 15:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).
Požadujeme:
- SŠ vzdělání,
- znalost polského jazyka slovem i písmem,
- základní znalosti práce s PC,
- znalost MS Office,
- schopnost vytvářet dokumentaci,
- psychická odolnost, komunikativnost,
- pozitivní přístup, pečlivost, týmového ducha.
Co můžeme nabídnout:
- 5 týdnů dovolené, relaxační centrum, vzdělávání, HomeOffice či nově stravenkový paušál. Více se dočtete na https://www.tescosw.cz/kariera/