Lékař - lékařka pediatr - primář dětského oddělení

Pracovní místo ( Lékař - lékařka pediatr - primář dětského oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

LÉKAŘ - LÉKAŘKA PEDIATR - PRIMÁŘ DĚTSKÉHO ODDĚLENÍ
Odborné a osobnostní předpoklady:
- specializovaná způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v oboru pediatrie,
- splnění podmínek pro získání licence ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře výhodou,
- nadšení pro obor a jeho rozvoj v rámci nemocnice,
- schopnost vedení týmu a předávání zkušeností mladým kolegům v přípravě,
- spolehlivost, přímé jednání, komunikativnost, smysl pro týmovou práci.
Nabízíme:
- zajímavou a smysluplnou práci na akreditovaném pracovišti (oddělení disponuje 30 lůžky včetně 10 novorozeneckých, zabezpečuje všeobecnou ambulanci, odborné poradny a dětskou pohotovost),
- nástupní mzdu od 135 000 Kč,
- stabilizační odměnu 300 000 Kč,
- služební byt s příspěvkem na nájemné,
- služební automobil pro soukromé účely,
- pracovní poměr na dobu neurčitou, plný i zkrácený úvazek (min. 0,8),
- 5 týdnů dovolené, výhodné zaměstnanecké stravování, příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 4 000 Kč měsíčně, benefitní kartu, výhodné nákupy v nemocniční lékárně,
- nadstandardní podporu osobního rozvoje a dalšího vzdělávání,
- přátelský pracovní tým,
- příjemné pracovní prostředí v nemocnici v podhůří Krkonoš.