Zástupce/kyně vedoucího prodejny

Pracovní místo ( Zástupce/kyně vedoucího prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Zástupce/kyně vedoucího prodejny
možno OC
Další požadavky:
- naše společnost se věnuje maloobchodní činnosti v oblasti potravin
na této pozici vás čeká:
- budete odpovědný/ná za svěřenou prodejnu v době nepřítomnosti vedoucí/ho prodejny
- práce na pokladně - markování zboží
- zodpovídáte za kvalitu a čerstvost zboží pro naše zákazníky
- budete se podílet na zaškolení nových kolegů
- vybalování a doplňování zboží
- práce s čerstvím zbožím
- kontrola cen a záručních lhůt
- průběžná inventarizace svěřeného úseku
- dodržování zásad hygieny prodeje
- práce na plný úvazek (krátký/dlouhý týden)
- znalost RJ výhodou
Zam. výhody: bonusy/prémie, příjemné prac. prostředí, zam. slevy na nákupy, školení a zvyšování kvalifikace
Nástup: 10.8.21 (do 9.8.22) Mzda: 22 000 až 28 000 kč/měs.
Kontakt: Holubicky Denis, e-mail: mere.prb@gmail.com
První kontakt: e-mailem
Místo výkonu práce: Československé armády 142, 261 01 Příbram