DĚLNÍK VE SKLADU (M/Ž)

Pracovní místo ( DĚLNÍK VE SKLADU (M/Ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍ NÁPLŇ: práce ve skladu na různých pozicích - zásobování montážních linek materiálem, práce se čtečkou čárových kódů, příprava materiálu pro balení a balení dílců, příjem a zaskladnění nového zboží
PRACOVNÍ DOBA: jednosměnný nebo dvousměnný
POŽADUJEME:
- praxe ve skladovém hospodářství výhodou
- manuální zručnost, samostatnost
- oprávnění k řízení VZV výhodou
- řidičské oprávnění sk. C výhodou
- časová flexibilita, ochota k přesčasové práci
- čtení výkresové dokumentace výhodou
NABÍZÍME: odpovídající a vždy včas vyplácená mzda s možností práce přesčas
KONTAKT: email