Recepční

Pracovní místo ( Recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Recepční
Další požadavky:
-Náplň práce: péče o hotelové hosty, drobná administrativa, vyřizování korespondence
-Práce v režimu krátký-dlouhý týden
-Požadujeme dobrou znalost angličtiny či němčiny psanou i mluvenou formou
-požadujeme znalost microsoft office (exel, word, outlook)
-Vhodné i pro absolventy
Zam. výhody: Přechodné ubytování zdarma, možnost využívat zázemí resortu pro osobní relaxaci
Nástup: možný ihned. Mzda: 25 000 až 30 000 kč/měs.
Kontakt: Přechodné ubytování zdarma, možnost využívat zázemí resortu pro osobní relaxaci
První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (8-15 h.)
Místo výkonu práce: Martinice 1, 262 72 Březnice