Noční/denní recepční

Pracovní místo ( Noční/denní recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Sokolovská Petra, e-mail: accounting33@global-accounting-services.com
AXXOS hotel & spa management s.r.o.
noční a denní recepční v hotelu Dvořák- AXXOS hotel & spa management s.r.o.
V současné době hledáme do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pracovní pozici:
NOČNÍ a DENNÍ RECEPČNÍ V RÁMCI HLAVNÍHO PRACOVNÍHO POMĚRU
Co bude Vaší náplní práce:
Zabezpečení plynulého chodu recepce v souladu se standardy Hotelu DVOŘÁK
Koordinace všech Front Office činností, zajištění maximální kvality poskytovaných služeb a zabezpečení spokojenosti hostů
Zabezpečení bezchybného check-in a check-out, vyúčtování služeb
Zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci
Aktualizace veškerých údajů v hotelovém programu MEWS
Poskytování aktuálních informací klientům
Řešení případných stížností hostů
Plnění úkolů dle pokynů ředitele hotelu
Co od Vás požadujeme:
Předchozí praxi na pozici recepční hotelu vítána
Organizační schopnosti a dovednosti
Velmi dobrá znalost angličtiny, další světový jazyk výhodou
Ochota pracovat ve 12-ti hodinových nočních a denních směnách (vč. víkendů a svátků) formou dlouhý/krátký týden od 7:00 do 19:00 hodin a od 19:00 do 7:00 hodin
Profesionální vystupování, komunikace, pro-zákaznický přístup
Smysl pro detail
Co Vám nabízíme?
Pracovní poměr na plný úvazek, na dobu určitou, po roce možnost změny na dobu neurčitou
Mzdové ohodnocení podle výsledků Vaší práce a Vašich zkušeností
Zaškolení a další firemní vzdělávání
Příjemné prostředí HOTELU DVOŘÁK
Práci ve velmi přátelském týmu profesionálů
Škála benefitů např. personální strava, příspěve