ELEKTRIKÁŘ

Pracovní místo ( ELEKTRIKÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Nemocnice Turnov, 28. října 1000, 511 01 Turnov
Do týmu střediska provozu a správy majetku Turnov hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

ELEKTRIKÁŘ - TURNOV

Požadujeme:
-vzdělání - SPŠE nebo SOU v oboru,
-vyhláška 50/78 Sb.,
-praxe v oblasti elektro údržby výhodou,
-schopnost organizace práce, samostatnost, zodpovědnost,
-ochota držet pohotovostní službu (dle domluvy - ojediněle),
-nástup možný IHNED.

Co Vám nabídneme:
-příjemné pracovní prostředí,
-přátelský kolektiv,
-dlouhodobé uplatnění a stabilitu.

Zaměstnanecké výhody:
-pevná pracovní doba,
-5 týdnů dovolené,
-dotovaná strava v areálu nemocnice,
-zvýhodněný mobilní tarif,
-příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (5.000,-/rok),
-odměny k pracovním jubileím a odchodu do důchodu,
-akce pro zaměstnance a jejich rodiny a další zaměstnanecké výhody.

V případě zájmu nám zašlete svůj profesní životopis na adresu: volnamista@nemlib.cz