Všeobecná sestra na gynekologicko-porodnické oddělení

Pracovní místo ( Všeobecná sestra na gynekologicko-porodnické oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VŠEOBECNÁ SESTRA NA GYNEKOLOGICKO-PORODNICKÉ ODDĚLENÍ
Požadujeme:
- vzdělání - odbornou způsobilost dle zák. č. 96/2004 Sb. v příslušném oboru,
- otevřené srdce, pozitivní naladění,
- smysl pro týmovou práci, ochotu se dále vzdělávat, spolehlivost a komunikativnost.
Nabízíme:
- krásnou a smysluplnou práci na moderně vybaveném pracovišti gynekologicko-porodnického oddělení,
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou,
- plný nebo částečný úvazek,
- nástupní mzdu od 40 000 Kč,
- motivační stabilizační odměnu, čtvrtletní výkonnostní příplatky,
- podporu dalšího vzdělávání,
- 5 týdnů dovolené, výhodné a chutné závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, benefitní kartu, slevu 10 % v nemocniční lékárně,
- příjemné pracovní prostředí, výborný kolektiv a výhodu stabilní práce u jednoho z největších zaměstnavatelů regionu.