Dělník/dělnice ve výrobě hliníkových oken a dveří

Pracovní místo ( Dělník/dělnice ve výrobě hliníkových oken a dveří ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním strukturovaného životopisu na e-mail kariera@matrix-as.cz.
Požadujeme:
- SOU
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalita
- praxe ve výrobě oken výhodou
- komunikační dovednosti a schopnost týmové spolupráce
- řidičský průkaz sk. B
- ochota učit se nové věci a profesně se vyvíjet
- výpis z rejstříku trestů.
Náplň práce:
- práce ve výrobě hliníkových oken a dveří.
Nabízíme:
- práce s profesionální výrobní technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
- zázemí moderní, prosperující společnosti
- dotované stravování, příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění
- levnější elektřina, výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky
- den placeného volna v den svých narozenin.