Zámečník/ce - brusič/ka

Pracovní místo ( Zámečník/ce - brusič/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Zámečník /ce- brusič/ka
Další požadavky:
Co Vás na této pozici čeká?
o broušení kovových dílů
o obsluha pískovacího zařízení
o zámečnické práce
o jednosměnný provoz

Očekáváme, že budete mít:
o vzdělání SOU - strojírenského směru
o znalost technické dokumentace - výhodou
o manuální zručnost
o aktivní přístup k práci, zodpovědnost a spolehlivost
Zam. výhody:
Získáte u nás:
o Zázemí ryze české firmy (pracoviště v Příbrami).
o Příjemnou firemní kulturu, u nás se lidé cítí dobře.
o váš rozvoj se postaráme.
o dobré a šikovné zaměstnance nepřicházíme - nabízíme stabilizační příspěvek.
o Další benefity (penzijní připojištění, dovolená navíc po 5 letech, jazykové kurzy, příspěvek na kulturní a sportovní akce)..
Nástup: ihned Mzda: 140 kč/hod.
Kontakt: Batelková Barbora Ing., tel.: 734 153 567, e-mail: batelkova.barbora@sencopb.eu
První kontakt: osobně (7-15 h.), e-mailem nebo telefonicky
Místo výkonu práce: Plynárenská 292, 261 01 PŘÍBRAM I