Vodohospodář - vzorkař

Pracovní místo ( Vodohospodář - vzorkař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Vodohospodář - vzorkař
Další požadavky:
- Kvalifikační požadavky:
- SŠ (VŠ) se zaměřením na vodní hospodářství, chemii nebo ekologii, popř. praxe v oblasti vodohospodářské laboratoře nebo provozní vodohospodářské společnosti, popř. (rekvalifikanti, dlouholetí pracovníci v oboru vzorkování bez požadavku na uvedené vzdělání),
- řidičský průkaz skupiny B (aktivně),
- základní orientace v Microsoft Office (tvorba tabulek a použití vzorců, psaní a formátování ve Word),
- komunikační dovednosti se zákazníky, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, kolegiální přístup),
- praxe z vodohospodářské laboratoře (vzorkovací skupina) výhodou.
Pracovní náplň:
- sledování a vyhodnocování provozu a účinnosti čistíren odpadních vod a úpraven vod,
- odběry vzorků pitných, odpadních a povrchových vod,
- měření a testování vod v terénu, provozní laboratorní zkoušky (po zaškolení),
- vypracování provozních a legislativních hlášení v oboru provozování vodovodů a kanalizací (po zaškolení),
- alternativně po zaškolení zpracování provozní dokumentace (plány vzorkování, provozní řády, havarijní plány, kanalizační řády atp.).
Nabízíme:
- zajímavou různorodou práci v menším a mladém kolektivu,
- úvodní výcvik pro výkon pracovní pozice,
- profesní rozvoj (průběžné vzdělávání v oboru formou komerčních odborných školení a seminářů a se spolupracovníky s dlouholetými zkušenostmi),
- hlavní nebo zkrácený pracovní poměr (min 25 hod týdně) s 3měsíční zkušební dobou,
- nástup dle dohody na dobu určitou - 3 roky, s možností prolongace pracovního poměru na dobu neurčitou,
- zaměstnanecké benefity (stra