Lektor poradenského programu "Hledám zaměstnání" pro Středočeský kraj

Pracovní místo ( Lektor poradenského programu "Hledám zaměstnání" pro Středočeský kraj ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo pracoviště: učebny v různých městech Středočeského kraje (konkrétní pracovní místo bude nabídnuto v rámci jednání).

Vzdělávání uchazečů o zaměstnání v následujících oblastech:
- sebepoznávání pro trh práce
- komunikační dovednosti
- sebeprezentace na trhu práce
- orientace na trhu práce
- hledání zaměstnání

Požadujeme
- vysokoškolského vzdělání v oborech psychologie, pedagogiky, sociální práce či andragogiky akreditovaných podle vysokoškolského zákona na úrovni magisterského studia
- praxe v oblasti poskytování poradenství v minimálním rozsahu 2 let
- uživatelská znalost práce na PC
- ŘP skupiny B
- komunikační a prezentační dovednosti, empatie
- pozitivní přístup k práci s cílovou skupinou uchazečů o zaměstnání

Nabízíme
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou zkušeností ve vzdělávání dospělých
- zaškolení, odborné vedení
- preferujeme DPP nebo smlouvu o lektorské činnosti (faktura)

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem