Všeobecní administrativní pracovníci

Pracovní místo ( Všeobecní administrativní pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

koordinace dodacích termínů, plánování jednotlivých zásilek, příprava zásilkové dokumentace, zpracování celních dokumentů a vyřizování celních formalit.
Životopis zasílejte v českém i německém jazyce, v pdf.
Požadavky: znalost němčiny na úrovni B1, zkušenosti s ERP systémem výhodou, výborná znalost MS Office, komunikativnost a schopnost pracovat v týmu, flexibilita a orientace na zákazníka.

Nabízíme: motivující mezinárodní pracovní prostředí v rostoucí společnosti, zázemí nové topmoderní firmy.

Zvýhodněné stravování, 13. plat, věrnostní prémie, prémie za získání nového pracovníka, zvýhodnění mobilní volání, permanentky na hokej ve Znojmě.