Provozní elektrikář / technik v obchodním úseku

Pracovní místo ( Provozní elektrikář / technik v obchodním úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: servis, montáž a výměny měřidel tepla, provádění pravidelných měsíčních odečtů ve vytápěných objektech v Klatovech, vedení agendy měřidel
Požadujeme: vzdělání - SOU v oboru elektrotechnickém, vyhláška 50/1978 Sb. §6, základní uživatelská znalost MS Word, Excel, ŘP sk. B, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, rozhodnost, smysl pro týmovou práci, časovou flexibilitu
Nabízíme: pracovní dobu 37,5 hod/týdně (plný úvazek), pracovní poměr na dobu neurčitou, zaškolení, zapracování
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc pro váš odpočinek, služební notebook a mobilní telefon, dotované stravování přímo v areálu společnosti, příspěvek na penzijní připojištění, na životní pojištění, příspěvek ze sociálního fondu např. na rekreaci, sport, kulturu apod., pravidelné zvyšování mzdy, teambuildingové akce, posilovna
Kontakt: p. Pintíř František, tel.: 602 484 585, e-mail: pintir@klatep.cz