VEDOUCÍ PŮJČOVNY NÁŘADÍ A STAVEBNÍ TECHNIKY

Pracovní místo ( VEDOUCÍ PŮJČOVNY NÁŘADÍ A STAVEBNÍ TECHNIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Bartáková, tel.: 606 779 039, e-mail: prace@gprental.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:30 - 16:00 hod. Pracoviště: Brněnská 3133/57a Prostějov.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, fyzická zdatnost, pracovitost, systematičnost, organizovanost, slušnost, odpovědný přístup, umět si poradit i v hektických chvílích, týmový hráč s přirozenou autoritou, mít technický přehled a schopnost poradit, komunikativnost, schopnost určovat si priority, odolnost proti stresu, znalost práce s PC (Outlook, Pohoda).
Náplň práce: řídit kolektiv s 5 kolegy, vystavování faktur, práce v půjčovně i v terénu, komunikace se zákazníky.
Nabízíme: služební telefon, služební automobil, možnost profesního růstu.