Skladník/manipulant

Pracovní místo ( Skladník/manipulant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- manipulace, skladování a vyskladňování zboží pomocí nakladače a nízkozdvižného vozíku
- odpovědnost za správně a včasně naložené/vyložené zboží
- kontrola kvality převzatého zboží, hlášení případných reklamací nadřízenému
- nakládka a vykládka kamionů
- pravidelný úklid skladů, základní údržba VZV
Požadavky:
- zkušenosti se skladovým hospodářstvím
- praxi v řízení VZV
- platný průkaz VZV
- pečlivost, zodpovědnost, flexibilita a aktivní přístup
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- práce ve směnném provozu
Zaměstnanecké výhody:
- zaměstnání na HPP ve firmě která exportuje do více než 75 zemí
- Motivující finanční ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč
- zázemí stabilní rodinné společnosti a přítelský kolektiv
- 4 týdny dovolené
- slevy na firemní produkty