obsluha CNC

Pracovní místo ( obsluha CNC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: technické myšlení, zručnost, komunikativnost, schopnost efektivní organizace práce, samostatnost, praxi v oboru a orientaci v technické dokumentaci, ŘP sk. B, časová flexibilita v sezónním období.
Nabízíme: úvazek na plný pracovní poměr, stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč, příspěvek na stravování, časový fond, 4 týdny dovolené.
Pracovní náplň: obsluha CNC, nastavení a seřízení funkcí stroje , komunikace s ostatními odděleními ve společnosti.
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Obsluha CNC na e-mail: krizova@macekasyn.cz.