Svářeči, zedníci

Pracovní místo ( Svářeči, zedníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme řidičský průkaz sk.B (i C není podmínkou)

Práce spočívá:
- zhotovení modulárních dřevostaveb´, kde je kousek z každé profese
- interiérových a exteriérových prvků domácností
- sériová výroba
- sváření ocelových konstrukcí

Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, precizní přístup ke své práci, dochvilnost.

Výroba se nahází v okolí Kutné Hory. Přijímáme uchazeče na HPP, DPČ i brigádně. Věk nerozhoduje, ale chuť do práce je podmínkou. Platové ohodnocení je posuzováno individuálně v závislosti na zkušenostech a odbornosti, možnost ujednání i úkolového ohodnocení. Možnost ujednání flexibilní pracovní doby.

Pro více informací volejte na telefonní číslo: 723 121 702.

Nebo nám zašlete svůj životopis na email: levnydomecek@centrum.cz.