Sociální pracovník - poradce/poradkyně rané péče a pracovník sociálně aktivizačn

Pracovní místo ( Sociální pracovník - poradce/poradkyně rané péče a pracovník sociálně aktivizačn ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - poradce/poradkyně rané péče, pracovník sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi
- pro terénní práci s rodinami dětí předčasně narozených, s nerovnoměrným nebo opožděným vývojem, s mentálním, pohybovým nebo kombinovaným postižením, s poruchami autistického spektra od narození do 7 let na území Středočeského kraje
- pro ambulantní práci s dětmi a mladými dospělými do 26 let s ADHD, poruchou autistického spektra a dalšími specifickými potřebami

Pracoviště: Středisko Na Sioně, Palackého nám. 320, Kutná Hora + práce přímo v rodinách ve Středočeském kraji.

Požadujeme:
o VŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru sociální práce nebo speciální pedagogika dle zákona č. 108/2006 Sb. o soc. službách v platném znění
o Aktivní přístup, zodpovědnost, pečlivost, kreativní přístup k práci
o Výborné komunikační, organizační schopnosti, časovou flexibilitu
o Ztotožnění se s posláním organizace a vysokou motivaci pro práci v neziskovém sektoru
o Schopnost týmové i samostatné práce
o Uživatelskou počítačovou gramotnost
o Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič podmínkou (zaměstnanec bude dojíždět za rodinami ve Středočeském kraji)
o Trestní bezúhonnost
o Praxe v práci s rodinou, s dětmi v raném věku nebo s lidmi se zdravotním postižením vítána

Nabízíme:
o Zajímavou, smysluplnou a různorodou práci v sociální oblasti
o Pracovní smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možností dalšího prodloužení
o Práci na plný úvazek (40 hodin týdně)
o Pružnou pracovní dobu
o Prostor pro seberealizaci
o Kvalitní týmovou spolupráci
o Prohlubování a zvyšování kvalifikace
o Týmové i individuální