Svářečský technolog / Inženýr

Pracovní místo ( Svářečský technolog / Inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pokud rozumíte procesu svařování, nebo máte o tuto část výroby zájem, jste komunikativní a rádi pracujete s lidmi-přidejte se k nám.
Požadujeme:
- SOU/SŠ, praxe výhodou
- velmi dobrou orientaci v technické výkresové
dokumentaci
- znalost svářečských procesů a norem
- dobré komunikativní schopnosti, práce v kolektivu
- osvědčení (EWP, IWP, EWS, IWS, nebo EWT,IWT)
dle EWFa CWS ANB
- výhodou zkušenosti v oblasti železničního průmyslu

Nabízíme:
- týden dovolené navíc
- práce na nejnovějších technologiích
- pojištění odpovědnosti za škody zaměstnavateli
- příspěvek na stravování
- prémie

Kontakt: telefonicky (denně 8-15 hod.), e-mailem.