Projektový/finanční manažer/manažerka

Pracovní místo ( Projektový/finanční manažer/manažerka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Magistrát města Olomouce vyhlašuje výběrové řízení č. 2021/33
na funkci: projektový/finanční manažer/manažerka (do oddělení dotačních titulů a strategie ITI)
druh práce:
příprava, realizace a administrace projektů města uplatňovaných převážně do strukturálních fondů EU a programů EU a jiných dotačních zdrojů, finanční řízení přípravy a realizace neinvestičních projektů, tvorba rozpočtů a finančních plánů projektů, souhrnné práce při zajišťování koncepčních a rozvojových úseků statutárního města Olomouc zařazených v odboru dotačních projektů Magistrátu města Olomouce
místo výkonu: území správního obvodu obce s rozšířenou působností Olomouc
platová třída: 11. (dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb.)
pracovní poměr: na dobu určitou - zástup po dobu mateřské dovolené, dovolené a rodičovské dovolené

Požadavky a předpoklady:
dosažené vzdělání - vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu,
- praxe v oblasti přípravy a administrace projektů výhodou,
- praxe ve veřejné správě výhodou,
znalosti oboru výhodou
- příprava a realizace projektů, projektový cyklus, obecná znalost strukturálních fondů, programů EU a národních dotačních titulů, rozpočtování a financování projektů spolufinancovaných z fondů EU, proces programování,
znalosti a dovednosti
- znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
- aktivní znalost anglického jazyka výhodou,
- řidičský průkaz skupiny B,
- komunikativní dovednosti,
- vysoké pracovní nasazení, schopnost samostatné práce,
- organizační schopnosti, spolehlivost,
- schopn