Dělník/dělnice na výrobu rozvaděčů - Kolín

Pracovní místo ( Dělník/dělnice na výrobu rozvaděčů - Kolín ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.: 321 579 051, Po - Pá 9 - 14 hod,
e-mail: kariera@spel.cz
osobně: Po - Pá 9 - 14 hod.

První smlouva na 1 rok, s předpokladem na dobu neurčitou.

Co bude Vaší pracovní náplní?
Manuální práce při výrobě rozvaděčů a elektrotechnických podsestav pro aplikace zejména v oblasti dopravní a stavební techniky, chladírenského průmyslu a klimatizací
Práce v elektrotechnické výrobě a montáž nízkonapěťových komponentů

Co od Vás požadujeme?
SŠ/SOU vzdělání technického směru (elektro zaměření)
Praxi v obdobné pozici či zkušenost z výrobního prostředí výhodou
Vyhláška 50/78 § 6 pouze výhodou
Spolehlivost, pečlivost, ochotu se učit a manuální zručnost

Co Vám můžeme nabídnout?
Jistou a stálou pracovní pozici v Kolíně (dobrá dostupnost autobusovou dopravou)
Zaměstnání s dlouhodobou perspektivou a jistotou
Pracovní pozici na hlavní pracovní poměr přímo do kmenového stavu společnosti
Jistotu pracovní smlouvy s možností pracovat na dobu neurčitou
Pravidelný měsíční příjem a možnost dalších prémií, 13.plat.