VEDOUCÍ PRACOVNÍK/ICE SKLADU INTERNETOVÉHO OBCHODU

Pracovní místo ( VEDOUCÍ PRACOVNÍK/ICE SKLADU INTERNETOVÉHO OBCHODU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Sortiment zboží: audio a video nosiče.
Náplň práce: příjem a expedice zboží, příprava objednávek pro expedici, koordinace a vedení ostatních pracovníků, dohled na pracovní výkon skladu a zajištění včasné expedice, komunikace se zákazníky.
Požadujeme: samostatnost, vynikající znalost práce na PC, organizační schopnosti, pečlivost, logické myšlení, praxe s vedením zaměstnanců výhodou, schopnost práce pod tlakem a časovou flexibilitu, aktivní přístup k práci a chuť učit se novým věcem.
Nástupní mzda je na dobu zaučení.
Zaměstnanecké výhody: moderní čisté prostředí, sezónní odměny (13. plat), příspěvky na stravování (60 Kč/den), příspěvky na dopravu nad 20 Km od sídla firmy.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.