Vedoucí výroby (šicí dílna)

Pracovní místo ( Vedoucí výroby (šicí dílna) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme švadlenu (krejčovou, krejčího) do výroby potápěčských obleků na pozici řízení výroby. Jsme rodinná firma s třicetiletou tradicí - 14 zaměstnanců. Požadujeme praxi 5 let v klasickém šití. Do naší specifické výroby zaučíme. Požadujeme ale praxi se střihy (není nutné střih tvořit, ale umět upravit).
Provozovna je ve Zlíně na Vršavě (bývalá restaurace a bowling K2 - na konečné zastávce trolejbusu č. 4). V čistém novém prostředí (od roku 2016) pracujeme na jednu směnu - od 7:30 do 15 (možno začínat i později nebo zkrácený úvazek). Jedná se o především o zakázkovou výrobu kusových položek, mírových obleků, servis. Pracovní náplň této pozice je řízení kolektivu cca 5 osob, plánování výroby, kontrola hotových výrobků, objednávání materiálu a částečná účast při samotné výrobě.

Mzda dohodou - dle praxe. Mzda bude navýšena po zkušební době a dále po zapracování.
Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, možnost flexibilní pracovní doby, možnost zkráceného úvazku.
Doba určitá na 1 rok možnost prodloužení.
POZN: Zájemci se hlásí tel. 606 337 928 nebo e-mailem: greplova@agama-diving.cz