Pracovník v sociálních službách-přímá péče

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách-přímá péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
Kurz - Pracovník v sociálních službách (není podmínkou nástupu), manuální dovednost, kreativita. Kladný přístup k seniorům. Flexibilita, zodpovědný přístup. Komunikační dovednosti. Ochota pracovat v týmu. Občanská a morální bezúhonnost. Práce v sociálních službách výhodou.
Zaměstnanecké výhody:
Nabízíme práci v dynamickém a vstřícném kolektivu, 5 týdnů dovolené, možnost stravování pro zaměstnance, zaměstnanecké benefity.
Způsob prvního kontaktu: Zájemci o pracovní místo mohou kontaktovat zaměstnavatele e-mailem (eva.kopecka@sanatorium-topas.cz) nebo se hlásit telefonicky (PO–PA od 8:00 do 15:00).