Manipulační dělník - dělník sběrného dvoru

Pracovní místo ( Manipulační dělník - dělník sběrného dvoru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
o provádět práce při zajišťování provozu sběrného dvoru
o provádět práce při zajišťování zimní a letní údržby
o provádět ruční dotřiďování odpadu
o pečovat o svěřené prostředky a provádět jejich údržbu
o dodržovat provozní řád a bezpečnostní předpisy
Požadavky:
o spolehlivost, smysl pro zodpovědnost
o občasná práce o víkendech (nepravidelně, zohledněno ve mzdě)

Zaměstnanecké výhody:
jistou práci ve stabilní společnosti, kde se můžete dále rozvíjet a realizovat
o dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou
o vícesložkový plat s pevnou a pohyblivou složkou s garancí výplaty vždy k 15. dni měsíce
o systém firemních benefitů (mobilní telefon vč. možnosti sjednání rodinné smlouvy se zvýhodněnými tarify, osobní Benzina karta se zvýhodněnými cenami pohonných hmot, firemní půjčky s nízkými úrokovými sazbami, sick days, studijní volno atd.)
o možnost zaškolení a následného zvyšování profesní kvalifikace hrazené zaměstnavatelem
o bonus při získání nových kolegů do týmu
o bezpečné pracovní prostředí a kvalitní pravidelně udržované ochranné pomůcky
o možnost výplaty týdenních záloh mzdy
o věrnostní bonusy
o možnost spolupráce i formou brigády
Pro cizince vhodné v případě, že umí CZ jazyk