REFERENT/REFERENTKA,TECHNIK/TECHNIČKA STAVEBNÍHO ÚŘADU PRO VÝKON STAVEBNÍHO ÚŘAD

Pracovní místo ( REFERENT/REFERENTKA,TECHNIK/TECHNIČKA STAVEBNÍHO ÚŘADU PRO VÝKON STAVEBNÍHO ÚŘAD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení
Pověřený tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje v souladu s ustanovením § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, v platném znění, výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou
REFERENT/KA,TECHNIK/ČKA STAVEBNÍHO ÚŘADU PRO VÝKON STAVEBNÍHO ÚŘADU NA ODDĚLENÍ ÚZEMNÍHO A STAVEBNÍHO ŘÍZENÍ PRO PŘIČLENĚNÉ OBCE
Vznik pracovního poměru úředníka je podmíněn splněním předpokladů dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, tzn., že úředníkem se dle tohoto zákona může stát fyzická osoba, která:
- je státním občanem České republiky, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má
v České republice trvalý pobyt
- dosáhla věku 18 let
- je způsobilá k právním úkonům
- je bezúhonná
- ovládá jednací jazyk
Kvalifikační požadavky:
-vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru nebo
-vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví
Další požadavky
- znalost agendy stavebního úřadu výhodou
-orientace ve stavebních výkresech výhodou
-zkouška odborné způsobilosti při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění výhodou
-znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
-řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič podmínkou
-morální předpoklady pro výkon práce ve veřejné správě
Co nabízíme:
-motivační způsob odměňování
- příjemné pracovní prostředí, pružné rozvržení pracovní doby, 5 týdnů dovolené, indispoziční volno,