Vedoucí ekonomického úseku

Pracovní místo ( Vedoucí ekonomického úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zodpovídá za finanční řízení peněžních toků, oběhu příjmů a výdajů cashflow společnosti.
o Sestavuje návrh finančního plánu, plánu nákladů a výnosů a dalších nástrojů ekonomického řízení.
o Vydává metodické pokyny pro tvorbu a kontrolu plánů.
o Dohlíží, aby jednotlivé části plánu, zajišťovaly stanovené základní cíle hospodářské strategie společnosti.
o Vyhodnocuje stavy účtů, nákladů a výnosů a další ekonomické informace pro potřeby řízení společnosti.
o Koordinuje úkoly finančního účetnictví.
o Zajišťuje ve spolupráci s ostatními odděleními/středisky rozborovou činnost, včetně externího auditu.
o Ověřuje účetní závěrku za příslušné období.
o Sestavuje z podkladů jednotlivých oddělení a středisek souhrnné statistické výkazy za celou společnost a odpovídá za jejich včasné předložení příslušným orgánům.
o Vydává směrnice za finanční oddělení.
o
Požadujeme
o VŠ/SŠ s ekonomického směru (ideálně se zaměřením podnik/finance).
o Praxe v oboru minimálně 2 roky.
o Zkušenost s tvorbou finančních plánů.
o Řidičský průkaz skupiny B.
o Zkušenosti s účtováním skladových zásob majetku výhodou.
o Pokročilá znalost nástrojů MS Office nutností.
o Samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti.
o Zkušenosti s vedením lidí.
o Znalost účetního systému HELIOS velkou výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
Práce na 1 směnu s možností pružné pracovní doby.
o Zajímavé platové ohodnocení dle praxe.
o 5 týdnů dovolené.
o Kvartální odměny v závislosti na hospodaření společnosti.
o Služební telefon.
o Paušální stravné.
o Možnost dalšího profesního v