Vedoucí technického oddělení (M/Ž)

Pracovní místo ( Vedoucí technického oddělení (M/Ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vedoucí technického oddělení řídí a zajišťuje provoz technického oddělení.
Co požadujeme:
- SŠ s maturitou + vyhláška č. 50/78 Sb. předností;
- praxe v oblasti vedení a provádění technické údržby;
- uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office);
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič;
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost;
- organizační schopnosti, příjemné vystupování, pozitivní a proklientský přístup.
Co Vás čeká:
- koordinace pracovních činnosti obsluhy technických zařízení (dispečink, údržba rozvodů tepla a páry, údržba rozvodů medicinálních plynů, pracovníky údržby a odpadové hospodářství;
- zajišťování a kontrola dodávky medicinálních plynů, zemního plynu, elektrické energie;
- zajišťování provozu, oprav a provádění revizí na těchto zařízení: elektrické rozvody, rozvody vzduchotechniky, rozvody zemního plynu včetně spotřebičů, rozvody medicinálních plynů a příslušenství, tlakové nádoby, malé kotelny na zemní plyn;
- zpracovávání návrhů na technická opatření při uvažovaných opravách, rekonstrukcích a haváriích na technickém zařízení nemocnice;
- zástup technického pracovníka zajišťující zásobování a nákup v době jeho nepřítomnosti.
Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- seberealizaci a možnost profesního růstu;
- plný pracovní úvazek + jednosměnnou pracovní doba; flexibilitu s ohledem na specifika nemocničního provozu;
- stálé místo výkonu zaměstnání Šumperk;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení + široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity: https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-p