Kuchař/ka

Pracovní místo ( Kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- náplň práce: příprava všech pokrmů ve velkokapacitním zařízení, příprava domácích i zahraničních pokrmů, včetně příloh, specialit studené kuchyně, moučníků apod.
- požadavky: vyučení v oboru, praxe v oboru vítána, samostatnost při práci, PD: pondělí – pátek, ranní a odpolední (max.do 20:00 hod.)
- platová třída 7, platový stupeň dle započitatelné praxe
- benefity: možnost dalšího vzdělávání v oboru, zaměstnanecké benefity (závodní stravování, poukázky, příspěvek na penz. připojištění, účast na akcích školy, další vzdělávání)
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ivana.hasova@hskm.cz, příp. kontakt telefonicky Mgr. Ivana Hašová, ředitelka školy
telefon: 573 504 501