Odborný referent v oddělení poskytování telefonických informací pro oblast důcho

Pracovní místo ( Odborný referent v oddělení poskytování telefonických informací pro oblast důcho ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

[] Místo výkonu práce:
Ruská č.p. 61/33, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Náplň práce:
Výkon specializované činnosti v oblasti dávek důchodového pojištění.
Poskytování všeobecných telefonických informací o sociálním pojištění, systému dávek, výpočtu důchodů, postupu při uplatňování nároku na výplatu dávek. Poskytování informací o důchodových záležitostech dle zákona, zejména o podmínkách nároku na dávky důchodového pojištění, o výpočtu důchodu, způsobech jejich výplaty v ČR a do zahraničí, o průběhu celého důchodového řízení a zaznamenávání údajů do informačního systému.
Poskytování informací o organizaci a provádění sociálního zabezpečení dle zákona, včetně provádění sociálního zabezpečení v rámci koordinačních nařízení EU. Poskytování informací o prováděných srážkách.
Sepisování všech typů telefonických urgencí a podání a zajištění jejich postoupení věcně příslušným útvarům ČSSZ.
Zajištění plynulosti chodu odbavovacího telefonického centra ČSSZ.

Požadujeme:
•střední odborné nebo všeobecné vzdělání zakončené maturitní zkouškou, případně vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
• organizaci přidělené práce a její zvládání v termínech,
• uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace,
• výbornou znalost českého jazyka a dobré vyjadřovací schopnosti jazykové i v písemném projevu,
• schopnost samostatné i týmové práce,
• proklientský přístup.

Nabízíme:
•pracovní poměr na dobu určitou na půl roku s možností přijetí so služebního poměru na dobu neurčitou,
• platové zařazení v 9. platové třídě podle nařízení vlády č