Technicý pracovník

Pracovní místo ( Technicý pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hrbovická 2, Chlumec u Ústí nad Labem.
Náplň práce:
" kontrola kvality projektové dokumentace
" kontrolní činnosti v průběhu realizace díla včetně výkonu stavebního dozoru
" dodržování termínů, kvality a bezpečnosti práce
" kontrola finančních toků v rámci projektů
Požadujeme:
" SŠ vzdělání stavebního směru (VŠ výhodou)
" praxe v oboru (min. 2 roky)
" autorizace podle zákona č. 360/1992 Sb. (výhodou)
" orientace v projektové dokumentaci
" znalost projektového řízení
" znalost stavebního softwaru KROS
" pokročilá znalost MS Office (zejména MS Excel)
" samostatnost, komunikativní a organizační schopnosti
" aktivní přístup k řešené problematice
" Řidičské oprávnění skupiny B
Nabízíme:
" mzdové ohodnocení odpovídající významu pozice
A čím vás nalákáme?
" motivační složky mzdy závislé na osobním výkonu
" možnost odborného růstu
" nadstandardní zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, free days, stravenkový paušál, Flexi pass card, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dětskou rekreaci a další
" pracovní doba 37,5 h/týdně
" firemní sportovní aktivity pro zaměstnance a rodinné příslušníky
" pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Kontakt:
" na e-mail