firemní recepční

Pracovní místo ( firemní recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: správa došlé a odchozí pošty, evidence účetních dokladů (dodací listy, faktury,…), přeprava zásilek na poštu, popř. zajištění přepravy extérní službou, vyřizování telefonických hovorů, správa vstupních karet, kontrola příchodů a odchodů návštěvníků,
péče o firemní prostory, kontrola a správa obsazenosti zasedacích místností, zajištění občerstvení pro návštěvy, evidence obědů, vedení intrastatu (předchozí zkušenosti výhodou)
výkonávání dílčích administrativních prací
POŽADAVKY: SŠ vzdělání (ekonomika, administrativa), příjemné vystupování, komunikativní osobnost, znalost AJ - min. základní
NABÍZÍME: příjemné a moderní pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, osobní přístup,
odpovídající fin. ohodnocení, příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění, ZÁSTUP ZA RD, nástup dle dohody