psycholog/ka v PPP

Pracovní místo ( psycholog/ka v PPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: poskytování krizové intervence, psychologické poradenství související se vzdělávací dráhou dětí a mládeže, kontaktní činnosti zaměřené na jedince a skupiny se zvýšeným rizikem školní neúspěšnosti nebo vzniku problémů v osobním a sociálním vývoji, provádění individuálních a skupinových psychologických vyšetření dětí a mládeže podle stanovených postupů
POŽADAVKY: ukončené magisterské studium v oboru jednooborová psychologie nebo psychologie- speciální pedagogika, praxe v oblasti psychologie vítána, trestní a morální bezúhonnost, orientace v problematice školství vítána, pečlivost a smysl pro zodpovědnost,
iniciativa a samostatnost, výborné komunikační schopnosti, administrativní dovednosti v rámci zpracovávání písemných výstupů z vyšetření, předpokládaný nástup: k 1.9.2021 případně dle dohody,
NABÍZÍME: práci v mladém kolektivu , zaměstnanecké benefity
Podmínky pro zařazení zájemce do výběrového řízení: V případě zájmu o tuto pozici zašlete strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a aktuální výpis z rejstříku trestů na adresu: PPP Královéhradecká 513, 562 01 Ústí nad Orlicí, obálku označte nápisem "Výběrové řízení - psycholog, " pro zaslání lze využít i datovou schránku w8p8r67
Termín pro příjem přihlášek: 20.8.2021 do 12 hodin, informace k výběrovému řízení na www.pppuo.cz