Strojmistr na lepícím stroji (výroba krabiček na léky)

Pracovní místo ( Strojmistr na lepícím stroji (výroba krabiček na léky) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: obsluha lepicího stroje, běžné ošetřování a nastavení/seřizování stroje, zodpovědnost za výsledný produkt, podílí se na řešení výrobních nesrovnalostí a zvláštností stroje
Požadujeme: znalosti, zkušenosti z podobné pozice (např. strojní mechanik). Osobní předpoklady: týmová spolupráce, pečlivost, spolehlivost, ochota pracovat ve třísměnném provozu.
Nabízíme: 13. mzda, měsíční odměny za splněné cíle (3.700,- Kč), stravenky (115,-Kč), firemní svoz, čisté prostředí, firemní akce, zázemí perspektivní mezinárodní společnosti Körber Pharma.
Neprve e-mailem (michaela.vondrichova@koerber.com) - zaslat životopis