pomocný/á kuchař/ka

Pracovní místo ( pomocný/á kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zkrácený pracovní úvazek 20 hodin s možností navýšení; pracovní směny pondělí až čtvrtek v odpoledních hodinách. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Požadavky: schopnost dobře komunikovat a pracovat v týmu * samostatnost a aktivní přístup * zkušenosti s prací ve školní jídelně výhodou.
Podmínka: platný zdravotní průkaz pro pracovníky v potravinářství.
Platové zařazení dle Nařízení vlády č. 341/2017 sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.
Nabízíme perspektivní zaměstnání, příjemné pracovní prostředí, závodní stravování, příspěvky na sport, kulturu a rekreaci z FKSP.
Zájemci předkládají strukturovaný životopis včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů a hlásit se mohou do 17. 9. 2021 písemně nebo elektronicky. E-mail. kontakt na adrese: katerina.matuskova@sosblansko.cz, natasa.hudcova@sosblansko.cz, telefonický kontakt v čase 7.00-14.30 hod na č. 516 419 621.