Vedoucí týmu údržby

Pracovní místo ( Vedoucí týmu údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Benešov
Náplň práce: plánování a organizace provozní údržby; vedení týmu údržby výrobních zařízení; neustálé zlepšování procesů a postupů vedoucí k minimalizaci prostojů výrobní i nevýrobní technologie; provádění analýz poruchovosti, navrhování a implementace nápravných opatření pro snížení poruchovosti; koordinace činností ve skladu náhradních dílů s potřebami výroby; koordinace a realizace technických zásahů interních zdrojů i externích dodavatelů; správa a opravy budov; příprava podkladů a spolupráce na realizaci investic; správa systému technické dokumentace a aktualizace podkladů; plánování a u odborných školení podílení se na realizaci školení pro svůj tým
Požadavky: zkušenost na obdobné pozici 3-5 let; zkušenost s vedením menšího týmu; minimálně středoškolské vzdělání technického směru; komunikativní znalosti anglického jazyka; spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, psychická odolnost; flexibilita a nápaditost při zlepšování procesů; výborné organizační a plánovací schopnosti
Nabízíme: pracovní prostředí plné výzev a prostoru pro zlepšení, plný pracovní úvazek, 40 hod./týdně, jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, výběr z benefitů Flexipass v hodnotě 12 000,- Kč/rok, roční bonus 9 % dle výsledků hospodaření firmy, odměna za doporučení nového zaměstnance v hodnotě 12.700 - 45 800,- Kč, ochutnávka a konzumace našich výrobků dle interních pravidel, závodní stravování, nástup IHNED
První kontakt: e-mailem