OPERÁTOŘI VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU (VZV)

Pracovní místo ( OPERÁTOŘI VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU (VZV) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- angličtina na komunikativní úrovni

Popis pozice:
- Základní manipulace se stroji a vybavením
- Plné využití vysokozdvižného vozíku pro nakládání, vykládán a transport nákladu jak v prostorách výrobní haly, tak venku
- Řídí se předpisy o manipulaci s VZV a pečuje o bezpečnost práce pracovníků v okolí manipulace s VZV i svojí.
- Zaškoluje nově příchozí a méně zkušené pracovníky
- Zajišťuje pořádek na pracovišti a pracovní dobu a bezpečnost práce v souladu s interními předpisy zaměstnavatele a platnými zákony České republiky
- Zajišťuje okamžité vyřizování dokumentace (záznamy o zpracovaném surovém materiálu, výrobcích expedovaných do skladu atd.)
- Dohlíží na expedici hotových produktů do skladu dle specifikace ve výrobním plánu
- Vykonává jakoukoliv práci nezbytnou k plnění všech výše uvedených povinností
- Další povinnosti stanovené nadřízeným

HLÁSIT SE: Vodičková Petra, tel.: 602657713, e-mail: petra@externipersonalista.cz - osobně pouze po předchozí telefonické domluvě