LOGISTIK divize Nástrojárna

Pracovní místo ( LOGISTIK divize Nástrojárna ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, e-mail: krybusova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání technického zaměření
- Znalost technologie strojírenské výroby (CNC obrábění, soustružení aj)
- Praxi na obdobné pozici
- Výbornou znalost práce na PC (MS Office, IFS výhodou)
- ŘP sk. B
- Samostatnost, proaktivní přístup k práci, organizační schopnosti

NABÍZÍME
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti
- Týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Vytváří a upravuje plán výroby na základě objednávek
- Kontroluje plnění plánu výroby
- Kontroluje neuvolněné výrobní příkazy, kontroluje nevydané rozpisy u výrobních příkazů
- Provádí kontrolu a výpočet výrobních kapacit
- Provádí řízení zakázek v ERP systému
- Provádí kapacitní rozbory na pracovišti
- Provádí kompletaci technologických postupů pro příkazy
- Provádí naskladnění komponentů do výrobní zakázky
- Provádí odepisování operací
- Provádí odplánování výrobních příkazů
- Provádí ukončení výrobních zakázek
- Provádí vyhodnocení zmetkových hlášení včetně rozhodování o náhradách zmetků
- Zajišťuje objednávání subdodávek
- Provádí inventarizaci nedokončené výroby