Staniční sestra chirurgického oddělení

Pracovní místo ( Staniční sestra chirurgického oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Program Vysoce kvalifikovaný zaměstnanec

Vrchní sestra - Chirurgické oddělení

Požadujeme:
o VŠ popř. SŠ vzdělání v oboru (odborná způsobilost k výkonu zdravotní sestry, včetně PSS ošetřovatelská péče o dospělé nebo ARIP )
o zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
o klientsky orientovaný přístup, vstřícné a milé vystupování
o předchozí praxe na lůžkovém oddělení nutná, minimálně 5 let
o uživatelská znalost práce na PC podmínkou
o profesionální přístup k plnění úkolů, samostatnost, iniciativu
o organizační schopnosti - vedení týmů několika stanic, organizace práce na oddělení
o schopnost aplikovat nové změny a trendy do praxe, sledování novinek, ochotu se vzdělávat

Náplň práce:
o řídí a organizuje práci ošetřovatelského týmu na oddělení
o zodpovídá za účelné využití pracovní doby svých podřízených
o zodpovídá za správné provádění standardních ošetřovatelských postupů, včetně jejich průběžné kontroly
o účastní se primářských vizit a pracovních porad na oddělení

Nástup: ihned nebo dohodou, dále dle výsledku výběrového řízení.

PP na dobu jednoho roku s pravděpodobností prodloužení na dobu neurčitou při oboustranné spokojenosti.

Požadované doklady: Přihláška se strukturovaným životopisem a uvedením koncepce rozvoje vedení péče na oddělení (CH).

Pro tyto pozice nabízíme
o Velmi dobré platové ohodnocení náborový příspěvek a příspěvek za doporučení nového zaměstnance
o osobní příplatky
o rizikové příplatky (práce ve ztíženém pracovním prostředí)
o zvláštní příplatky - práce na operačních sálech, JIP
o příplatky za práci přesčas a směnný provoz
o zázemí stabilníh