PRACOVNÍK - PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE V TERÉNU, OSO

  • Havířov

Pracovní místo ( PRACOVNÍK - PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE V TERÉNU, OSO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A33 z:19/7/2021 (vhodné i pro OZP) a:29/9/2021
Naši cílovou skupinou jsou zejména senioři a zdravotně handicapovaní bez ohledu na věk.
Podmínkou:
- zájem o práci v terénních sociálních službách
- empatický přístup
- předložení výpisu z RT
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Požadujeme:
- minimálně základní vzdělání a kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách (možnost doplnění povinného vzdělání absolvováním akreditovaného kurzu v průběhu zaměstnání - nehradíme).
Výhodou:
- řidičský průkaz sk. B
- praxe v sociálních službách.
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na zkrácený pracovní úvazek s pružnou pracovní dobou - nástupní mzda
15 000,00 Kč při zkráceném úvazku - po zkušební době a jednom roce navýšení.
- e-stravenky
- nenárokové složky mzdy ve formě osobního ohodnocení a odměn
- zaškolení, metodické vedení, odborné semináře, supervize
- 25 dnů řádné dovolené
- zdravotní volno (sick days).
Životopis zašlete emailem. Kontakt telefonicky, emailem.