Lékaři chirurgických oborů (možné i absolventa lékařské fakulty)

Pracovní náplň

Program Vysoce kvalifikovaný zaměstnanec

Požadavky na pracovní pozici:
o absolvent lékařské fakulty
o občanskou a morální bezúhonnost
o odbornou způsobilost - VŠ vzdělání
o specializovaná způsobilost dle zák. 95/2004 Sb. v oboru chirurgie

Nabízíme:
o práci na akreditovaném pracovišti s možností dalšího vzdělávání
o zázemí stabilního zaměstnavatele
o velmi dobré platové ohodnocení včetně možnosti náborového příspěvku
o osobní příplatky
o rizikové příplatky (práce ve ztíženém pracovním prostředí)
o zvláštní příplatky - práce na operačních sálech, JIP
o příplatky za práci přesčas a směnný provoz

Zaměstnanecké benefity:
o ubytování v jednání s městem
o možnost zajištění dětské skupiny (školky)
o týden dovolené navíc
o dotované závodní stravování
o výhodný mobilní tarif

Příspěvky z FKSP:
o na dovolenou pro zaměstnance 8.000,- Kč/každý rok
o tábory pro děti zaměstnanců 3.000,- Kč každý rok
o finanční odměny k životnímu a pracovnímu výročí
o peněžní dary za dárcovství krve
o bezúročnou půjčku ve výši 25.000,- Kč se splatností 5 let
o jednorázovou sociální výpomoc ve výši 15.000,- Kč
o příspěvek na očkování
o možnost zajištění rehabilitací a masáží

Zaměstnanecké výhody:
ubytování, náborový příspěvek, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, zvýhodněný mobilní tarif.

V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v pracovní dny.