Specialista/ka marketingu

Pracovní místo ( Specialista/ka marketingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:

- sběr a vyhodnocování informací o prodeji výrobků společnosti v definovaných obdobích
- analýza zahraničních trhů a možností uplatnění výrobků společnosti na těchto trzích
- provádění aktivit podporujících dosažení kvantitativních a kvalitativních cílů společnosti
- tvorba propagačních materiálů k výrobkům společnosti
- vyhledávání nových obchodních partnerů
- péče o přidělené stávající obchodní partnery

Požadujeme:

- minimálně SŠ vzdělání
- zkušenost na obdobné pozici výhodou
- vynikající vyjadřovací schopnosti
- schopnost práce v týmu
- velmi dobrou znalost anglického nebo německého jazyka
- znalost práce s PC (Windows, kancelářský software)
- znalost prezentačních technik a schopnost tvoření prezentací
- samostatnost, flexibilitu, loajalitu
- ŘP skupiny B

Nabízíme:

- dobré finanční ohodnocení
- zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí,
Pracovní doba 7 - 15. 30

Nástup a mzdové podmínky dle dohody.

Vhodné i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.
Kontakt: e-mailem: personalni@matra-su.cz